MADDE 1 TARAFLAR

1.1-Satıcı

GemiBileti.com, Türkiye - Yunanistan adaları arasında hizmet veren en hızlı, güvenli ve ekonomik online gemi/feribot bileti platformudur. GemiBileti.com'da en ucuz ve en uygun biletleri bulabilir, sefer tarih ve saatlerini görebilir, tüm kredi kartlarına taksit seçeneğiyle anında rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.


Adres Bilgileri
İsmet Paşa Mahallesi
Atatürk Bulvarı. No: 186 - A
10400 Ayvalık / Balıkesir

İletişim Bilgileri
GemiBileti.com Çağrı Merkezi: +90 541 331 84 99
E-posta (24 saat): info@gemibileti.com

Ticari Bilgiler
Firma Adı: EMİR EFE TURİZM VE GEMİ ACENTELİĞİ LTD ŞTİ.
Vergi Dairesi: Ayvalık V.D.
Vergi Numarası: 334 053 5625

1.2-ALICI

Adı/Soyadı/Ünvanı:
Adresi:
Telefon:
Eposta adresi:

MADDE 2 KONU

İşbu sözleşmenin konusu, MÜŞTERİ'nin gemibileti.com internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı ve Madde 3.1 de kodu, adı, adedi ve satış fiyatı belirtilen ürünün/ürünlerin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.MADDE 3 SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN, ÖDEME VE TESLİMATINA İLİŞKİN HUSUSLARIN BELİRLENMESİ

3.1-ÜRÜNLER

Mal ya da hizmetlerin temel özellikleri gemibileti.com adresinde yer almaktadır. Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.


3.2-TESLİMAT ŞEKLİ VE PLANI
Teslimat Adresi:
Teslim Edilecek Kişi:
Fatura Bilgileri:

Biletiniz dijital olarak teslim edilmekte olup, ödemenizin onaylanması ardından email adresinize gönderilecektir.


3.3 GECİKME FAİZİ

Ödeme peşin ya da kredi kartı ile yapılacağı için SATICI tarafından gecikme faizi uygulanmaz.


MADDE 4 GENEL HÜKÜMLER

4.1) ALICI, gemibileti.com internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder. ALICI; bu Ön Bilgilendirmeyi elektronik ortamda teyit etmekle, mesafeli sözleşmelerin akdinden önce, SATICI tarafından ALICI'ya verilmesi gereken adres, siparişi verilen ürünlere ait temel özellikler, ürünlerin vergiler dahil fiyatı, ödeme ve teslimat bilgilerini de doğru ve eksiksiz olarak edindiğini teyid etmiş olur.


4.2) Bilet satışları kesindir.
Kural olarak tüm bilet satışları kesindir. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15-g. maddesine istinaden satın aldığıınız biletlere dair cayma hakkınız bulunmamaktadır.


4.3) SATICI, sipariş konusu ürün veya hizmetin yerine getirilmesinin imkânsızlaşması halinde sözleşme konusu yükümlülüklerini yerine getiremezse, bu durumu, sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan tüketiciye bildirir ve 10 iş günlük süre içinde toplam bedeli ALICI’ya iade eder.


4.4) Ürünün teslimatı için işbu Ön Bilgilendirme Formunun elektronik ortamda teyid edilmesi şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.


4.5) Ürünün tesliminden sonra ALICI'ya ait kredi kartının ALICI'nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini SATICI'ya ödememesi halinde, SATICI hizmetten cayma hakkını saklı tutar.


MADDE 5 CAYMA HAKKI VE ÖDEME İADE PROSEDÜRÜ

Kural olarak GemiBileti.com üzerinde gerçekleştirilen tüm bilet satışları kesindir. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15-g maddesince alıcının cayma hakkı bulunmamaktadır.


Seferin iptal edilmesi durumu haricinde satılan biletler, satış işlemi sonrasında hiçbir şekilde iptal edilmez, değiştirilmez ve ücret iadesi yapılmaz.


Seferin hava koşulları ya da farklı sebeblerle iptali durumunda biletin değişimi sağlanır ya da 14 iş günü içerisinde iadesi gerçekleştirilir.


Neden GemiBileti.com?

GemiBileti.com online rezervasyon sistemi ile dilediğiniz noktaya gemi/feribot biletinizi almak çok kolay!

20'den fazla seyahat noktası
Üst düzey Covid-19 önlemleri
10+ yıllık güven veren tecrübe
On binlerce mutlu müşteri